
Ударний шуруповерт DeWALT (36V, 6AH) Акумуляторний дриль-шупуповерт з ударом Деволт
6 288 ₴
5 888 ₴
- В наявності
- Код: 94715
Ударний акумуляторний шуруповерт DeWALT – інструмент, що показав найкраще співвідношення «продуктивність-вартість» серед професійних ударних акумуляторних шуруповертів. Належить до доступної для швидкого освоєння початківцями професійної техніки для загвинчування шурупів і свердління в бетоні, чорних і кольорових металах, деревині, пластмасі та камені.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Найпотужніший ударний дриль/шуруповерт DEWALT в лінійці.
- Новий високопотужний дриль - шуруповерт зі збільшеною продуктивністю свердління в камені.
- Безшумний 2-х швидкісний редуктор забезпечує кращу продуктивність та тривалий термін служби інструменту.
- 20-позиційний регулятор моменту, що крутить, для роботи в різних матеріалах і з шурупами різного розміру.
- 13 мм одномуфтовий швидкозатискний патрон з храповиком та автоматичним блокуванням обертання для швидкої зміни приладдя.
- Інтелектуальний вимикач із вбудованою електронікою, що забезпечує повний контроль над інструментом.
- Ергономічний дизайн та гумова рукоятка забезпечують контроль над інструментом та комфорт користувача.
- Літій-іонний акумулятор XR Li-Ion забезпечує чудову стійкість інструмента у вертикальному положенні.
- Металева кліпса для кріплення інструменту на ремінь та магнітний утримувач насадок.
- Інструмент з нової інтелектуальної літій-іонної серії XR, розробленої для ефективного та швидкого виконання роботи.
- Металевий патрон, корпус редуктора та сам редуктор.
ХАРАКТЕРИСТИКИ :
- Потужність: - 36В
- Число оборотів: - 0-2000/2250 об/хв
- Зусилля затягування (крутний момент), макс: - 95 Nm
- Діаметр свердління: - Дерево - 55 мм, цегла - 16 мм, сталь -18 мм
- Макс. діаметр хвостовика свердла: 13 мм
- Число позицій регулювання крутного моменту: - 20+3
- Акумулятор (літій-іонний): - 36V/6.0Ah
- Час заряджання: - 75 хв.
- Вага: - 1,9 кг
- Розмір кейсу – 36х29х11 (см)
- LED підсвічування: - є
- Функція удару: - є
КОМПЛЕКТАЦІЯ :
- Шуруповерт DeWALT
- Два літій-іонні акумулятори 36V/6.0Ah
- Зарядний пристрій
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Пластиковий кейс

ESMI — інтернет-магазин для тих, хто цінує якісний інструмент без компромісів
Надійна акумуляторна техніка для дому, майстерні, будівництва та саду: шуруповерти, гайковерти, пилки, тримери, мийки та професійні набори для щоденної роботи.
Тут обирають не одноразовий інструмент, а техніку, що справді служить роками і не за всі гроші світу. Потужні характеристики, безщіткові двигуни, ємні акумулятори та готова комплектація для роботи одразу після покупки.
Ми уважно підходимо до асортименту та пропонуємо тільки ті товари, які перевірені споживачами та добре показали себе в роботі. Без випадкових позицій і сумнівної якості — лише інструмент, у якому можна бути впевненим.
✅ Гарантія 3 роки безпосередньо від магазину
✅ Швидке вирішення будь-яких питань
✅ Ми завжди на боці клієнта
✅ Швидка доставка по Україні
✅ Підтримка та консультація перед покупкою
📲 Наш Telegram — instrument_com_ua
📞 Телефон для консультації та замовлень:
+380 (63) 693-34-86
ESMI — для людей, які знають ціну хорошому інструменту.
Без зайвого пафосу. Лише техніка, яка допомагає робити свою справу швидко, впевнено та з комфортом.
🔧 Переглянути всі товари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальна кількість обертів | 2250 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 450 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 95 H*m |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 18 мм |
- Ціна: 5 888 ₴









