
Перфоратор бочковий Makita (1850 Вт 7,5 Дж) Потужний перфоратор Макіта з патроном sds-plus у кейсі
5 099 ₴
4 699 ₴
- В наявності
- Код: 74123
!! ГАРАНТІЯ 3 РОКИ!!
Перфоратор Makita HR 3000 C — — це професійний ударний інструмент для буріння в різних будівельних матеріалах ( бетон, цегла, кам'яна кладка), а також штроблення й довбання призначеними для цього насадками відповідного діаметра.
Ця модель належить до вертикального (бочкомого) типу перфораторів, що визначається вертикальним положенням електродвигуна щодо корпусу. Має додаткову передню ручку з гумовою антивібраційною насадкою для більшої зручності охоплення й керування.
Модель HR 3000 C належить до розряду особливо продуктивних перфораторів. Одна з найпрактичніших і найпопулярніших моделей завдяки ідеальному поєднанню потужності та ваги — вага перфоратор лише 5 кілограмів, його буде нескладно утримувати, легко керувати.
Відмітною особливістю перфоратора Makita HR 3000 C'являється велика потужність (1850 Вт) і дуже висока сила удару (7,5 Дж). Частота обертів 950 об./хв і кількість ударів 4200 уд./хв. Ця модель має два режими роботи: свердління з ударом і удар без свердління.

-
Передня ручка може переставлятися по колу, забезпечуючи максимальну зручність у роботі.
-
Є можливість самостійно змінювати змащення механізму удару завдяки сервісній кришці.
-
Глибина буріння може бути легко налаштована за допомогою спеціального обмежувача, який встановлюється в потрібне положення для обраної глибини.
-
Антивібраційна система
-
Інструмент чудово збалансований, зручно лежить у руці.

-
Металевий корпус редуктора
-
Запобіжна муфта дасть змогу унеможливити пошкодження інструмента, продовжити термін його експлуатації.
-
Вузли та механізми з високоякісного матеріалу, гарантують стабільну роботу перфоратора в різних умовах.

-
Два режими роботи: удар, свердління з ударом, дасть змогу виконувати широкий спектр завдань, працювати з різними матеріалами.
-
Функція зміни кута нахилу перфоратора та фіксація цього положення під час перемикання в позицію «Ударний режим».
-
Кількість ударів за хвилину становить 4200 уд./хв.
-
Швидкість обертання — 950 обертів за хвилину.
-
Система фіксації SDS-plus дасть змогу швидко та легко провести заміну бура в разі зламання, зміни завдання. Крім того, повністю вимкне можливість провертання обладнання в патроні під час робочого процесу, забезпечує її вільний хід.
-
Регулювання обертів — дає змінювати швидкість обертання свердла або бура залежно від типу виконуваного завдання і матеріалу, з яким ви працюєте.

- Максимальна потужність двигуна, Вт: 1850
- Номінальна частота струму, Гц: 50
- Електродвигун: однофазний колекторний із подвійною ізоляцією
- Максимальний діаметр свердління бур (бетон): 32
- Максимальний діаметр свердління коронка (бетон): 80
- Максимальний діаметр свердління дерева: 40
- Максимальний діаметр свердління метал: 13
- Система затиску змінного інструмента: SDS-Plus
- Енергія удару, Дж: 7,5
- Номінальна частота обертання патрона, об/хв: 950
- Максимальна кількість ударів, уд./хв: 4200
- Система гасіння вібрації: є
- Рівень звукової потужності, дБА, не більш ніж:102
- Вага кг: 5,3
- Перфоратор
- Кейс
- Інструкція користувача
- Гарантійний талон
- Піка
- Долото
- Набір бурів 3 штуки

🔧 Переглянути всі товари

ESMI — інтернет-магазин для тих, хто цінує якісний інструмент без компромісів
Надійна акумуляторна техніка для дому, майстерні, будівництва та саду: шуруповерти, гайковерти, пилки, тримери, мийки та професійні набори для щоденної роботи.
Тут обирають не одноразовий інструмент, а техніку, що справді служить роками і не за всі гроші світу. Потужні характеристики, безщіткові двигуни, ємні акумулятори та готова комплектація для роботи одразу після покупки.
Ми уважно підходимо до асортименту та пропонуємо тільки ті товари, які перевірені споживачами та добре показали себе в роботі. Без випадкових позицій і сумнівної якості — лише інструмент, у якому можна бути впевненим.
✅ Гарантія 3 роки безпосередньо від магазину
✅ Швидке вирішення будь-яких питань
✅ Ми завжди на боці клієнта
✅ Швидка доставка по Україні
✅ Підтримка та консультація перед покупкою
📲 Наш Telegram — instrument_com_ua
📞 Телефон для консультації та замовлень:
+380 (63) 693-34-86
ESMI — для людей, які знають ціну хорошому інструменту.
Без зайвого пафосу. Лише техніка, яка допомагає робити свою справу швидко, впевнено та з комфортом.
🔧 Переглянути всі товари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бочковий | Макита |
| Вага | 5.3 |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Конструкція перфоратора | Бочковий |
| Максимальна кількість обертів | 950 об/хв |
| Максимальна сила удару | 7.5 Дж. |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 80 мм |
| Максимальна кількість ударів | 4200 |
| Регулювання кількості обертів | Да |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Система гасіння вібрації | Да |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
- Ціна: 4 699 ₴









