
Акумуляторний дриль-шурупокрут (24 V, 6 AH) з НАБОРОМ інструментів Шурупокрут бош 24 В
3 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 125472
У комплекті до шурупокрута йдуть усі необхідні для роботи витратні матеріали.

Шурупокрут Bosch TSR 24-2LI — це якісна акумуляторна модель із гарними експлуатаційними характеристиками, ергономічним дизайном і високою продуктивністю. Конструкція Bosch TSR 24-2LI передбачає наявність швидкозатискного патрона, діаметром 10 мм, можливість регулювання величини крутного моменту в 18 + 1 ступенях до максимального значення 54 H *m, а також зміни швидкості обертання в межах 0-450/1600 об/хв.
Ця модель підійде для загвинчування шурупів, свердління дерева та сталі. З його характеристик варто зазначити надійний і не вимагає обслуговування якісний двигун, наявність підсвічування робочої зони та функція реверсу, а також можливість плавного регулювання обертів. Пропоновані акумулятори в комплекті з Bosch GSR 120-24Li зуміють забезпечити довгий час автономної роботи, а кейс розв'яже питання з його безпечним зберіганням і транспортуванням.
Потужність і функціональність
-
Продуктивний двигун наявна напруга 24 В забезпечує крутний момент 54 Нм.
-
Розмір патрона 0,8-10 мм.
-
Реверс
-
Ємність акумулятора: 6 А·год.
Зручність і комфорт роботи
-
До комплекту входять дві компактні Li-ion батареї та зарядний пристрій.
-
Немає ефекту пам'яті та саморозряджання батарей продовжить термін експлуатації та час роботи акумуляторів.
-
Час заряджання батареї становить усього 1 годину.
-
Гальмо вибігу — миттєва зупинка обертання патрона під час відпускання пускової клавіші.
-
Пластиковий кейс полегшує транспортування і спрощує зберігання інструмента
- До комплекту входить набір біт, свердел, насадок, гнучкий вал
-
Низький рівень вібрацій.
-
Індикатори стану батареї - заряд під контролем.
-
Яскрава LED-підсвітка робочої зони.

Надійні, довговічні вузли та механізми
-
Міцний корпус із якісного пластику.
-
Надійний редуктор із високоміцного сплаву.
-
Підшипники з легованої сталі.
-
Покращене термостійке мастило.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріванню та продовжуючи термін роботи.

- Потужність: 24 В;
- Число обертів: 0-450/1600 об/хв;
- Крутний момент: 54 Нм;
- Діаметр свердління: дерево - 38 мм, сталь — 10 мм;
- Свердлильний патрон: 0,8-10 мм;
- Кількість позицій регулювання крутного моменту: 18;
- Акумулятор (літій-іонний): 24 В / 6 Ач;
- Час заряджання: 60 хв;
- Вага: 1,2 кг;
- LED подсветка: є.
- Шурупокрут Bosch;
- Два літій-іонних акумулятори 24 В / 6.0 А·год;
- Зарядний пристрій;
- Набір біт, свердел, насадок, гнучкий вал
- Інструкція;
- Пластиковий кейс.
- Гарантійний лист
🔧 Переглянути всі товари

ESMI — інтернет-магазин для тих, хто цінує якісний інструмент без компромісів
Надійна акумуляторна техніка для дому, майстерні, будівництва та саду: шуруповерти, гайковерти, пилки, тримери, мийки та професійні набори для щоденної роботи.
Тут обирають не одноразовий інструмент, а техніку, що справді служить роками і не за всі гроші світу. Потужні характеристики, безщіткові двигуни, ємні акумулятори та готова комплектація для роботи одразу після покупки.
Ми уважно підходимо до асортименту та пропонуємо тільки ті товари, які перевірені споживачами та добре показали себе в роботі. Без випадкових позицій і сумнівної якості — лише інструмент, у якому можна бути впевненим.
✅ Гарантія 3 роки безпосередньо від магазину
✅ Швидке вирішення будь-яких питань
✅ Ми завжди на боці клієнта
✅ Швидка доставка по Україні
✅ Підтримка та консультація перед покупкою
📲 Наш Telegram — instrument_com_ua
📞 Телефон для консультації та замовлень:
+380 (63) 693-34-86
ESMI — для людей, які знають ціну хорошому інструменту.
Без зайвого пафосу. Лише техніка, яка допомагає робити свою справу швидко, впевнено та з комфортом.
🔧 Переглянути всі товари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 А. г |
| Вага | 1.2 |
| Гніздо для кріплення біт | Да |
| Додатковий акумулятор | Да |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затягування | 18 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 38 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 54 H*m |
| Напруга акумулятора | 24 В |
| Підсвітка робочої зони | Да |
| Реверс | Да |
| Регулювання кількості обертів | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Шурупокрут |
| Час заряджання акумулятора | 1 час |
- Ціна: 3 599 ₴









