
Електрична ланцюгова пилка (шина 40 см, 2.8 кВт). Електропила бош ланцюгова пилка
4 799 ₴
4 399 ₴
- В наявності
- Код: 1000003
Її вирізняє висока потужність, легкий запуск, компактний корпус, мінімальні вібрації, а також нейтральний центр ваги, який дає змогу точніше розподіляти зусилля під час роботи.
З її всього 6-кілограмовою вагою майстер не відчує чималого фізичного навантаження.
Об'єм паливного бака становить 550 мл, що забезпечує безперервну роботу впродовж 45-50 хвилин з одного заправлення.

Пила має ергономічний, ударостійкий корпус і якісну конструкцію. Двигун інструмента працює за двотактною системою, має підвищений робочий ресурс і економну витрату палива. Потужність становить 6,5 кВт. забезпечує швидкий доступ до повітряного фільтра та свічки запалювання, а також простий механізм натягування ланцюга. Ланцюг змащується автоматично, що запобігає перегріванню шини та ланцюга. Додаткову безпеку гарантують ланцюгові гальма та захист від відбою.
У конструкції пилки застосована ефективна антивібраційна система на п'яти амортизаторах, що дає змогу істотно знизити рівень вібрації, а також механізм Easy Start з додатковою пружиною, який полегшує процес запуску. Додатковому комфорту користувача сприяють автоматичний привод повітряної заслінки, праймер, бічне розташування пристрою натягу ланцюга.
Призначення:
Завдяки широкому діапазону потужності ця пилка підходить для різних типів робіт. Мдель розрахована на широкий спектр робіт: від домашніх робіт до розчищення лісових насаджень і добробуту паркових зон. Чудово підходить для розпилювання стовбурів дерев і колод середнього та великого діаметра, робіт із брусом і дошками, обрізання гілок та інших садових і будівельних завдань.

-
Потужний двотактний двигун ноутбуком 6,5 кВт
-
Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
-
Покриття циліндра та поршня хромоване
-
Два компресійні кільця на поршні
-
Кований колінчастий вал і шатун двигуна
-
Ударостійкий пластик
-
Прогумована ручка
-
Плавальна тягова зірочка
-
Антивібраційна система
-
Автоматичне змащення ланцюга
-
Механічне гальмо ланцюга
-
Захист від зворотного удару
-
Посилений стартер
-
Покращена система запалювання
-
Металеві кулачки на храповому колесі
-
Збалансована конструкція
-
Двоступеневе очищення повітря
-
Адаптація до низької якості палива
-
Швидкознімний повітряний фільтр (полегшує обслуговування інструмента)
-
Легкий доступ до свічки та повітряного фільтра

- Робочий об'єм циліндра — 58 см3
- Потужність — 6.5 кВт
- Крок ланцюга — 0,325"
- Довжина шини — 45 см
- Кількість обертів на холостому ходу — 2800 об/хв.
- Кількість обертів max — 13500 об/хв
- Об'єм оливного бака: 260 мл
- Об'єм паливного бака: 550 мл
- Тип двигуна: одноциліндровий 2-тактний
- Джерело живлення: бензин А-92/95 + олива для 2 тактних двигунів
- Рівень потужності звуку — 110 дБ (А)
- Старт: ручний
- Тип оливного насоса: автоматичний
- Вага — 6 кг
- Пила
- Шина 45 см
- Цепь
- Чохол на шину
- Набір інструментів
- Гарантійний талон

ESMI — інтернет-магазин для тих, хто цінує якісний інструмент без компромісів
Надійна акумуляторна техніка для дому, майстерні, будівництва та саду: шуруповерти, гайковерти, пилки, тримери, мийки та професійні набори для щоденної роботи.
Тут обирають не одноразовий інструмент, а техніку, що справді служить роками і не за всі гроші світу. Потужні характеристики, безщіткові двигуни, ємні акумулятори та готова комплектація для роботи одразу після покупки.
Ми уважно підходимо до асортименту та пропонуємо тільки ті товари, які перевірені споживачами та добре показали себе в роботі. Без випадкових позицій і сумнівної якості — лише інструмент, у якому можна бути впевненим.
✅ Гарантія 3 роки безпосередньо від магазину
✅ Швидке вирішення будь-яких питань
✅ Ми завжди на боці клієнта
✅ Швидка доставка по Україні
✅ Підтримка та консультація перед покупкою
📲 Наш Telegram — instrument_com_ua
📞 Телефон для консультації та замовлень:
+380 (63) 693-34-86
ESMI — для людей, які знають ціну хорошому інструменту.
Без зайвого пафосу. Лише техніка, яка допомагає робити свою справу швидко, впевнено та з комфортом.
🔧 Переглянути всі товари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Немає |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Гальмо ланцюга | Да |
| Довжина шини | 40 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість обертів | 900 об/хв |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Легкий запуск | Да |
| Об'єм оливного бака | 95 мл |
| Обмеження пускового струму | Да |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Да |
| Регулювання кількості обертів | Да |
| Розташування двигуна | Поздовжня |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Система гасіння вібрації | Да |
| Тип паковання | Паперова |
| Ланцюгова пила | Ланцюгова пила |
| Електрична ланцюгова пила | Електрична ланцюгова пила |
| Електропила | Електропила |
- Ціна: 4 399 ₴









