
Електрична ланцюгова пила Makita UC4540A (шина 40 см, 2.2 Квт) з безключовим натягом ланцюга. Електропила Макі
5 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1002996
Електрична ланцюгова пила Makita UC4540A (шина 40 см, 2.2 Квт) з безключовим натягом ланцюга. Електропила Макі
Ланцюгова пила Makita UC4540A, як і будь-який електроінструмент Makita, має більшу потужність і меншу вагу, компактніша й ефективніша, ніж звичайні пили. Завдяки зміні шини та ланцюга простим рухом, що не потребує застосування додаткового ключа, ця ланцюгова електропилка неймовірно проста у використанні й обслуговуванні. Простота та зручність використання досягаються ергономічним дизайном прогумованих ручок, а також великим курковим перемикачем із системою плавного пуску для плавного увімкнення. Крім того, оператор може легко та швидко перевірити рівень оливи завдяки невеликому віконцю в резервуарі для олії. Продовжити термін експлуатації ланцюгової електричної пили Makita UC4540A і захистити двигун від перегорання, знижуючи потужність двигуна під час перевантаження пилки, зможе вбудований обмежувач струму. Автоматичне змащення ланцюга створить оптимальні умови для важкої та тривалої роботи, а подвійна ізоляція забезпечить максимальний захист оператора.
Модель UC4540A для підвищення безпеки оператора має низку захисних пристроїв: кнопка блокування увімкнення, (захист від випадкового натискання пускової кнопки), інерційний важіль (ексстрене гальмування ланцюга в разі відскоку пилки).
Ця пила ідеально підійде для робіт під час будівництва будинку, заготівлі дров, догляду за садом. Для початку роботи досить лише залити оливу для змащення ланцюга та під єднати інструмент до мережі живлення 220 В!

- Тип двигуна: електричний
- Потужність: 2.2 кВт
- Шаг цепи: 3/8"
- Довжина шини: 40 см
- Кількість обертів: 14 м/сек
- Натяг ланцюга: безключове (SDS)
- Об єм оливного бака: 200 мл
- Автоматичне змащення ланцюга: є
- Гальмо ланцюга: є
- Блокування кнопки вмикання: є
- Рівень шуму: 90.3 дБ
- Вага: 5,0 кг

- Пила Makita UC4540A — 1 шт.
- Шина 40 см — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- Чохол на шину — 1 шт.
- Зубчастий упор — 1 шт.
- Інструкція російською мовою
- Гарантійний талон (12 місяців)
ОСОБЕННОСТИ:
- Ергономічний дизайн і менша вага
- Прогумований держак
- Система плавного пуску
- Вбудований обмежувач струму
- Автоматичне змащення ланцюга
- Автоматичне гальмо ланцюга
- Подвійна ізоляція
- Індикатор рівня оливи
- Якісні складники
- Безключова натяжка ланцюга
- Гарний робочий потенціал
- Повна комплектація
- Практичний, ударостійкий корпус
- Збалансована конструкція

ESMI — інтернет-магазин для тих, хто цінує якісний інструмент без компромісів
Надійна акумуляторна техніка для дому, майстерні, будівництва та саду: шуруповерти, гайковерти, пилки, тримери, мийки та професійні набори для щоденної роботи.
Тут обирають не одноразовий інструмент, а техніку, що справді служить роками і не за всі гроші світу. Потужні характеристики, безщіткові двигуни, ємні акумулятори та готова комплектація для роботи одразу після покупки.
Ми уважно підходимо до асортименту та пропонуємо тільки ті товари, які перевірені споживачами та добре показали себе в роботі. Без випадкових позицій і сумнівної якості — лише інструмент, у якому можна бути впевненим.
✅ Гарантія 3 роки безпосередньо від магазину
✅ Швидке вирішення будь-яких питань
✅ Ми завжди на боці клієнта
✅ Швидка доставка по Україні
✅ Підтримка та консультація перед покупкою
📲 Наш Telegram — instrument_com_ua
📞 Телефон для консультації та замовлень:
+380 (63) 693-34-86
ESMI — для людей, які знають ціну хорошому інструменту.
Без зайвого пафосу. Лише техніка, яка допомагає робити свою справу швидко, впевнено та з комфортом.
🔧 Переглянути всі товари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Рівень шуму | 90.3 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Makita UC4540A | Makita UC4540A |
| Тип паковання | Паперова |
| Електрична пила Макіта | Електрична пила Макіта |
- Ціна: 5 599 ₴








